Grafické studio
Kaznějov

Získejte kvalitní grafické služby pro svůj projekt.

Rád vám vytvořím grafické návrhy a finální tiskovou grafiku. Navrhnu logo, firemní identitu
pro firmy i fotografie vašich produktů. Tvořím webdesign a vytvořím i jedinečné webové stránky.

ONLINE GRAFICKÉ STUDIO

Tvořím jedinečná a funkční grafická řešení pro jednotlivce i firmy ze všech oborů.

Jmenuji se Radek Hruška a tvořím již více jak 8 let grafiku tiskovin a webové prezentace. Spolupracuji také externě s týmem kreativních lidí – copywriterem, specialistou na marketing a programátorem. Mám řadu zkušeností s projekty v oblasti reklamní grafiky, webdesignu, multimediálních prezentací a marketingu.

MOJE SLUŽBY
Webdesign

Navrhuji a tvořím responzivní stránky s administrací, které zobrazují čitelně obsah stránky i uživatelům na tabletech a mobilních zařízeních.

Tiskoviny

Návrh letáku, prospektu, brožury.. Vytvořím Vám kreativní grafiku pro tiskoviny, připravím dle požadavků konkrétní tiskárny, tzn. včetně předtiskové přípravy.

Firemní styl

Navrhuji firemní identitu, logo, připravím grafický manuál, vizitky, hlavičkové papíry, obálky, poznámkové bloky, produktové letáky, katalogové listy a polep vozidel.

Fotografování

Fotím produkty na bílém i černém pozadí, fotografie mohu dodat ořezané s průhledným pozadím, nebo je rovnou použít pro grafiku vašeho nového produktového katalogu.

Tvorba videí

Vytvořím pro vás prezentační videa a animace na míru a za rozumnou cenu, následné zpracování – postprodukci a publikování na sociální sítě.

Prezentace

Připravím profesionální prezentaci v PowerPointu, pdf nebo formou videa. Vytvořím graficky vyladěnou šablonu, kterou si poté můžete sami dle potřeb upravit.

UKÁZKY
tvorba-webovych-stranek
Grafický návrh

Navrhuji funkční webdesign a promyšlenou logiku ovládání, s ohledem na zásady a pravidla pro snadné ovládání, orientaci a použitelnost webu.

tvorba-www-prezentace
Tvorba webových stránek

Navrhuji a tvořím responzivní stránky, které zobrazují čitelně obsah stránky i uživatelům na tabletech a mobilních zařízeních.

navrh-grafiky-rollup
Reklamní systémy

Navrhuji grafiku pro roll up systémy, vlajky, reklamní áčko, prezentační stěny, stojany, polepy vozidel.

graficky-navrh-katalogu
Tisková grafika

Letáky, skládané letáky, produktové katalogy, brožury, kalendáře, firemní prospekty, obálky, složky a vizitky.

fotografie-produktu-eshop
Fotografie pro e-shop

Kvalitní fotografie na web, e-shop zlepšují proklikovost až o 30%. Jsou tak nejlepší investicí, kterou pro Váš business můžu udělat.

tvorba-produktove-fotografie
Produktové foto

Fotím produkty na bílém i černém pozadí, nebo ořezané s průhledným pozadím. Nabízím také 360° PRODUKTOVÉ FOTO – foto produktu ze všech stran.

Poptáváte grafické studio Kaznějov, požadujete grafické návrhy tiskovin či tvorbu webových stránek?
Napište mi, odpovím do 48 hodin.

Vy víte, co chcete říct, já vím jak.

Poptávka služby