CO NABÍZÍM

„ONLINE GRAFIK“ pro vaši firmu

Jmenuji se Radek Hruška, pracuji online a tvořím grafiku tiskovin, webové prezentace v rámci celé ČR. Mám řadu zkušeností s klienty z různých odvětví a realizací jejich projektů v oblasti reklamní grafiky, webdesignu, multimediálních prezentací a marketingu.

Důvodem, proč si mě firmy volí, je moje flexibilita, časová úspora celého projektu a řízení projektu jen s jednou osobou. Co je v důsledku tou nejvyšší a potěšující devizou – je rychlé jednání a samotná velmi přijatelná cena za odvedenou práci.

 

Získejte všestranného grafika pro svůj projekt, kdekoliv v ČR

Pokud i Vám není cizí spolupracovat „na dálku“, neradi něco zdlouhavě vyřizujete, nechcete platit celou agenturu nebo nemáte v okolí šikovného grafika..  jsem právě já pro Vás ta správná volba.

POSTUP PRACÍ
1. Zadání

Jdu rovnou k věci, proto už před úvodní konzultací žádám klienta o poskytnutí vstupních podkladů. Ty si prostuduji a mailem či telefonicky je probereme s klientem, stejně jako další okolnosti zakázky včetně požadavku pro výstupní formáty.

2. Kalkulace

Během úvodní komunikace se obvykle domluvíme na doplnění obsahových či grafických podkladů, které nám pomohou sestavit obsah zakázky. Na základě kompletních podkladů, či analýzy vám přichystám kalkulaci a objednávku.

3. Tvorba skicy

Se souhlasem kalkulace objednávky odstartuje práce na náhledech (skicy), anebo fotografování v případě produktové fotografie. V této fázi se zabývám hlavně motivem a vizuální stránkou, u webů také logikou ovládání a jeho strukturou.

4. Schválení

K realizaci přistupuji až po schválení vizuálu či obsahu projektu. Nyní přichází možnost vizuální stránku korigovat, tyto úpravy, které si odsouhlasíme budou zadáním pro finální data k realizaci a výstupům grafiky tiskovin nebo webu.

5. Realizace

Ať už se jedná o logo, leták, web či retušování fotografií.. časově nejvíce náročnou činností je realizace a také výstup projektu do příslušných formátů. Zde přichází ke slovu také spolupráce např. s externím programátorem.

6. Předání

V posledním kroku dojde k předání výstupů (či zaškolení u webů s redakčním systémem). Případně společně doladíme zbývající detaily a zakázka je na světě. Pozn. Finální data zasílám vždy, až po uhrazení platby za dílo.

CENÍK

Jak poptávka a nacenění probíhá?

Napište mi co nejpřesněji vaše zadání, texty, formát tiskoviny či rozsah webu, vaši představu, vzor od konkurence, přiložte fotky..

Každá zakázka je specifická = jinak časově náročná. Proto Vám nejlépe nacením až konkrétní zadání.
Skicovné, náhledy projektů si účtuji. Grafické/kodérské práce stojí 600/900 Kč/hod. (orientační ceník)

Fakturovaným výstupem je v případě tiskové grafiky vždy soubor PDF. Zdrojové soubory neposkytuji.

Vy víte, co chcete říct, já vím jak.

Poptávka služby