Jednotný vizuální styl

Logo, branding, firemní styl = corporate identity

Dobrý branding by měl odrážet hodnoty, cíle a vize firmy a měl by ji jasně definovat. Pokud se vám do rukou dostane jakýkoliv firemní materiál, navštívíte web nebo uvidíte reklamní spot společnosti, musíte si ho s ní spojit. Základem je samotné logo, ale identita firmy je mnohem víc než logo..

GRAFICKÝ MANUÁL

Grafický manuál je manuál dodávaný k firemnímu stylu, určuje firmě jak má využívat své logo, barvy, písma a veškeré ostatní grafické prvky vytvořené grafickým designérem.

Grafický manuál typycky obsahuje tato grafická zpracování:

– definice logotypu, barev a fontů
– zpracovnání vizitek, identifikačních karet
– hlavičkové papíry, dopisní obálky
– branding reklamních předmětů (firemní textil, dárkové předměty)
– návrhy na označení firemních vozidel
– návrhy navigačních a orientačních systémy.

 

Ukázka z grafického manuálu

ukazka-graficky-manual
navrh-papirove-desky
navrh-grafiky-papirove-tasky

VÝSTUPNÍ DATA

Pokud se společnost rozhodne investovat do jednotného vizuálního stylu, je nutné počítat s investicí v řádu několika desítek tisíc korun. Prvotním výstupem je samotný grafický manuál, který definuje veškeré domluvené firemní prvky …logo, merkantilní tiskoviny, el. médía, firemní oděvy, polep vozidel (může být v rozsahu přes 60 stran) a sjednotí všechny tyto dokumenty.

Poté následuje samostatné zpracování jednotlivých položek grafického manuálu do tiskové podoby a příslušných výstupních formátů (PDF, EPS, PNG, JPG..) pro tiskárnu, polep vozidla..

 

Fakturovaným výstupem je v případě tiskové grafiky vždy soubor PDF. Zdrojové soubory neposkytuji.

Mám zájem
Kancelářské tiskoviny
logo a vizitky, hlavičkové papíry, dopisní obálky, poznámkové a trhací bloky, faktury, objednávky, interní sdělení, formuláře
Propagační materiály
produktové letáky, katalogové listy, obálky publikací, katalogy, prospekty, propagační letáky, propagační desky, dárkové poukazy, karty, oznámení, pozvánky, výroční zprávy, leaflety (skládačky), kalendáře, pohlednice, plakáty, brožury, diplomy, certifikáty, samolepící etikety a samolepky, obaly elektronických nosičů (CD, DVD)
Online propagace
webdesign, grafika www stránek, prezentace a Power Point šablony, grafika pro inzerci a reklamu, newslettery, profily na soc. sítích, multimediální prezentace, videa a animace
Indoor / Outdoor propagace
firemní oděvy, grafika polepu vozidel, výloh, walldesign návrhy, design výstavních expozic a stánků, billboardy, bannery a roll-upy