Návrh letáku, prospektu, brožury..

Vytvořím Vám kreativní grafiku pro tiskoviny všeho druhu.

Samozřejmostí je i předtisková příprava dat i náročnější úpravy tiskových dat (sazba a zlom, retuše, překreslení log do vektorů atd.).

Co vám navrhnu?
vizitky, visačky, pozvánky, oznámení, pohlednice, letáky, plakáty, skládačky, prospekty, mapy, brožury, katalogy, sešity, zpravodaje, firemní desky, bloky, dopisní papíry, tiskopisy, krabičky, výseky, woblery, wrapy, etikety, samolepky, obaly, formuláře, kalendáře stolní, nástěnné, jednostranné, knihy a publikace.

Mám zájem
grafika-letaku-brno
grafika-tvorba-letaku-A4
grafika-voucheru-brno
grafika-katalogu-navrh

GRAFICKÝ NÁVRH

Výsledkem spolupráce se mnou je vytvořený finální grafický návrh k tisku – nebo přímo zpracovaný dle Vámi zvolené tiskárny na základě jejich požadavků.

Leták

Navrhnu Vám kreativní grafiku letáků pro plnobarevný jednostranný nebo oboustranný tisk, nejčastěji pro formáty A3, A4, A5 s orientací navýšku i naležato.

Skládačka

Skládaný leták neboli harmonika je velice žádaným letákem pro svoji skladnost. Dva ohyby rozdělí leták na přesné třetiny. Formát nejčastěji A4 naležato.

Brožura

Zhotovím originální grafiku brožur včetně předtiskové přípravy pro jakýkoliv formát opatřený např. parciálním/UV lakem, metalickými barvami či perforací.

navrh-grafiky-letaku-brno
letak-skladacka-a4

Ostatní tiskoviny

Dále mohu vytvořit grafiku plakátu, pozvánky, výroční zprávy, PFka, dárkového poukazu, desek s chlopněmi či celého portfolia tiskovin Vaší firemní identity.
Umím si také poradit s „grafikou obalu“ jako např. grafikou krabiček, tašek, obalů a etiket.

Formáty papíru a obálek, tiskovin  → zde

navrh-katalogu-brno