Webová prezentace pro živnostníky

Prezentujte se! Vytvořím Vám kreativní grafiku webových stránek pro počítač, mobil i tablet

Máte pocit, že si zákazník před nákupem otevře jen vaše stránky? Ne, otevře si 10 vašich konkurentů a řídit se u výběru bude podle dvou věcí – jak důvěryhodně se mu na první pohled zdají a jestli bez zdržování najde potřebné informace.

Webová vizitka nebo propracovaný web
Bojíte se ceny? Nemusíte! I webové stránky s nižší finanční náročností mohou být plnohodnotnou prezentací menší firmy a zároveň investicí, která se vám ihned vrátí (ať už v podobě nárůstu nových zakázek či budování jména). Tvorba webových stránek pro stolaře, instalatéry, lékaře, chovatele či zedníky, v Praze, Brně nebo menších městech, již není problém!

Mám zájem

Varianty stránek

Stránky možno vytvořit jako statické (pomocí html kódu, bez administrace webu) nebo s možností úprav vlastníkem-živnostníkem pomocí administrace webu např.  vytvořené na WordPressu.

Jak dlouho to trvá?

Tvorba webu je rychlá, již po 14 dnech od dodání podkladů můžete očekávat hotový web:-)

Kolik práce je to pro mě?

Na Vás je pouze příprava zadání, podkladů a platba faktury. O zbytek se postarám.

Tvorba webu je zaměřená na zviditelnění a zvýšení prodeje či nabídku služeb. Tvořím weby, které jsou rychlé (hlavní faktor je Pagespeed) a soustředí se na cíl. Získejte více zákazníků za minimální cenu! Investujte do své budoucnosti a nechte si vytvořit moderní web.