Firemní web na WordPress

Moderní design. Velký prostor pro prezentaci obrázků. Použití sociálních sítí. Optimalizováno pro mobily.. WordPress je výbornou volbou především pro malé a střední podniky, kterým postačí přehledně strukturovaný moderní prezentační web, na němž návštěvník pohodlně nalezne zejména to, co firma dělá a kde sídlí.

Nabízím individuální přístup k Vašemu projektu, který zajistí Vaši maximální spokojenost. Od návrhu webu, přes jeho tvorbu, až po zaškolení editora stránek.

Klíčovou roli při tvorbě webu hraje návrh originálního webdesignu, tzn. perfektní grafika stránek. Jen uživatelsky přívětivý web, se smysluplnou logikou ovládání a doplněný o dokonalou grafiku může vyniknout nad konkurencí. Z pohledu správce webu (administrátora) je však důležité i jednoduché ovládání webové prezentace, plnění novými materiály a možnost měnit obsah prostřednictvím spolehlivého redakčního systému WordPress. Jako CMS je WordPress používán na více jak 25% všech internetových stránek.

Cena webu se může výrazně lišit podle toho, kolik specifických stránek má web mít, jaké zahrnu funkce, pluginy nebo jestli pro vás napíši také texty nebo vytvořím/zakoupím fotky či videa. Bez podrobnějšího popisu, k čemu má web sloužit, jak s ním chcete pracovat a jaké již máte podklady, cenu neumím stanovit. Prezentační web umím vyrobit za 25, 50 i více tisíc.. záleží na Vašich požadavcích.

navrh-tvorba-letaku-brno

Tisíce hodin tvrdé práce, desítky školení, získávání zkušeností a každodenní učení se novým věcem. Takto nějak vypadá má pracovní náplň a díky tomuto přístupu budu schopen vytvořit webovou stránku, kterou si zamilujete Vy i Vaši návštěvníci!

Umím sladit Vaši představu, očekávání návštěvníka a technické řešení.  Mohu Vám pomoci i s další propagací jako je grafika tiskových materiálů, grafika online kampaní pro Google, Sklik či sociální sítě. Oslovte mne..

Parametry webu
responzivní web s poptávkou
Platforma
Wordpress, web s administrací
Další
úprava fotografií
Další
tvorba textů
Mám zájem