Firemní web na míru

Navrhuji a tvořím profesionální weby pro firmy, organizace i jednotlivce.

Navrhuji a tvořím responzivní stránky, které zobrazují čitelně obsah stránky i uživatelům na tabletech a mobilních zařízeních.
K tvorbě webových prezentací používám ověřený redakční systém WordPress s administrací – správou stránek.
Obrovským plus WordPressu je množství pluginů, díky kterým na svůj web implementujete téměř jakoukoli funkci.
Aktuálně využívám Elementor – profesionální builder, díky kterému weby mých klientů získávají rozšířené možnosti nastavení. V neposlední řadě aktualizovaná profi šablona a pluginy zajišťují bezpečnost webu.

Co Vám může web na WordPressu nabídnout:

1/ Možnost přihlásit se a editovat obsah bez programátora, takže každá změna netrvá věčnost.

2/ Má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, to znamená, že pokud s webem potřebujete pomoci nebo když chcete změnit svého webmastera, tak snadno najdete jiného který WordPress ovládá. Navíc je web po předání zcela ve Vašem vlastnictví včetně webhostingu a domény.

3/ Stovky rozšíření, díky kterým získáte funkce, které potřebujete. V podstatě na většinu potřeb vznikají placené funkční rozšíření, tzv. pluginy, které stačí do systému doinstalovat a získat tak potřebnou funkci navíc, kterou nemusíte nechat pracně vytvořit a testovat.

Mám zájem
tvorba-www-stranek-brno-pardubice-plzen-praha
tvorba-eshopu-praha
tvorba-stranek-s-administraci

TVORBA ANIMACE  A VIDEA

Kvalitní animace a videa – řekněte věci jednoduše. Představte co nejlépe svou společnost obchodním partnerům i veřejnosti.

tvorba-animace-web

Pro Váš web nebo e-shop mohu vytvořit také LOGO nebo vytvořit REDESIGN LOGA. Dále mohu zpracovat kompletní grafické zpracování podkladů k tisku (vizitky, katalogy, brožury, grafiku polepu vozidel atd.).

Více zde
redesign-logotypu
tvorba-logaredesign-loga