Tvorba webových stránek, intro videa

Moderní design. Jednoduché ovládání WordPressu pomocí WPBakery – profesionální builder, díky kterému weby mých klientů získávají rozšířené možnosti nastavení. Velký prostor pro prezentaci obrázků. Použití soc. sítí. Optimalizováno pro mobily.. To jsou jen některá z pravidel, kterými se řídím při tvorbě svých webů. Výroba kvalitních a úspěšných internetových prezentací není jen o programování..

graficke-studio-praha
graficke-studio-brno
tvorba-webu-hradec-kralove

Jak tvorba stránek probíhá..

Návrh webdesignu a realizace stránek

Analyzuji váš byznys, zákazníky a to, jak vás vyhledávají. Podle toho navrhnu vhodnou obsahovou strukturu a grafickou podobu vašich nových stránek (obvykle 8 dnů).

Responzivní web ale i kvalitní texty

Prodejní a marketingové texty se musí vypilovat k dokonalosti. Buď tím pověříte mě nebo se o to pokusíte sami. Probereme spolu cíle webu a jeho konečnou podobu, která vás odliší od konkurence, aby si vás zákazníci zapamatovali.

Výběr technologií, plnění obsahem, testování

Zaregistruji pro vás vhodné doménové jméno, vyberu kvalitní webhosting a nastavím e-mailové adresy. Jednoduše se postarám o všechny starosti okolo. Doba realizace je závislá na aktuální vytíženosti a také na složitosti projektu. Přesný termín si řekneme po konzultaci (obvykle 30 dnů).

 

Proč já?

Mám ověřené postupy a strategie, které na internetu fungují efektivně a správně. Oslovte mně.

graficke-studio-ceske-budejovice
graficke-studio-liberec
graficke-studio-kolin
Parametry webu
responzivní web s poptávkou
Platforma
Wordpress, web s administrací
Další
úprava fotografií
Další
tvorba intro videa
Mám zájem