Microsite, tvorba webu, mikrostránky

Vytvořím Vám mikrostránku – webovovou stránku zaměřenou výhradně na konkrétní produkt či službu.

Navrhnu webdesign a vytvořím vhodné řešení, jak rychle a levně podpořit propagovanou službu nebo produkt. Pro tvorbu používám open source redakční systém WordPress, který je nejvíce rozšířený, vlastníkem celého webu je přímo klient. Náklady jsou spojeny pouze s cenou domény, webhostingu a času na úpravě stránky, případně i tvorbou textu – copywriting. V praxi se jedná o náklady v cenách přibližně od 16.000 Kč.

Mám zájem
tvorba-webu-plzen

Grafické práce a služby

Dejte svému podnikání tvář. Od web designu přes logo až po vizitky, postarám se o grafickou podobu vašeho podnikání. Sjednoťte svůj styl, buďte přehlední
a udělejte dobrý dojem díky profesionální grafice.

Tvorba grafiky ale i textů

Tvorba stránek začíná průzkumem. Průzkumem cílů, průzkumem trhu a potřeb lidí, teprve poté následuje webdesign – grafika stránek. Jedině tak mají stránky smysl. Takový průzkum a tvorba webdesignu může zabrat od několika hodin, do několika pracovních dnů (ano, dni krát 8 hodin).
Když nevíte jak své služby popsat, nebo vám to nejde, pomůže copywriter. Jenom perfektním designem nikoho nepřesvědčíte. Psaní kvalitního textu zabere čas. Dost času, analyzování klíčových slov (průzkum, jak vás zákazníci hledají), studování konkurence, škrtání a přepisování.

tvorba-microsite-praha
tvorba-stranek-microsite-brno

Tvorba webu je zaměřená na zviditelnění a zvýšení prodeje či nabídku služeb. Funkční. Kvalitní. Moderní. Na míru. A přesto levný. Přesně takový může váš nový web být. Vytvořím pro vás stránky s maximální uživatelskou přívětivostí, intuitivním ovládáním a moderním designem. Při tvorbě webu kladu důraz na maximální funkcionalitu za minimální cenu. Investujte do své budoucnosti a nechte si vytvořit moderní web.

tvorba-webovych-stranek-praha